Rubriky:

Anglie

Mazucha lákají do Premier League. Zájem má West Ham, píší v Anglii

2. února 2015 13:44 - Londýn

Českému fotbalistovi Ondřeji Mazuchovi v poslední den přestupového období svitla naděje na angažmá v anglické Premier League. Podle listu Daily Mail se o pětadvacetiletého zadáka zajímá West Ham United.

 

Vlastimil Vacek, Právo

O obránce ukrajinského Dněpropetrovsku podle anglických médií usilují v Upton Parku v souvislosti s rostoucím zájmem Tottenhamu o obránce Winstona Reida, jenž zatím odmítá nabídky na prodloužení smlouvy a na konci sezóny by tak mohl odejít jako volný hráč.

Manažer Sam Allardyce nicméně ujišťoval fanoušky, že i přes zájem zvenčí, žádný hráč v poslední přestupový den klub neopustí. Naopak angažmá nových posil se rozhodně nebrání.

„S tím, jak se blíží závěr přestupů, myslím, že se poohlédneme spíše po někom na krátkodobý kontrakt či hostování. Uvidíme, jestli se naskytne něco zajímavého, co bude stát za to," uvedl na klubových stránkách kouč.

West Hamu aktuálně patří v Premier League osmá příčka. Z českých hráčů v něm dříve působili například Luděk Mikloško, Tomáš Řepka, Radoslav Kováč či Marek Štěch.

roj, Sport.cz

Zrušit


Časová osa: Anglie

Filtr článků - Anglie


Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Kalendář
  • Tabulky

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..