Rubriky:

Anglie

Tvrďák Vardy. Dvakrát překonal Čecha, ač hrál se zlomeninami!

29. září 2015 10:23 - Londýn

V úvodu nového ročníku Premier League nezná lepšího střelce. Jamie Vardy, útočník Leicesteru, vládne s šesti zásahy pořadí kanonýrů prestižní fotbalové ligy. Skóroval ve čtyřech zápasech v řadě a v duelu s Arsenalem (2:5) se trefil dokonce dvakrát a to i přesto, že k utkání nastoupil se speciální dlahou kvůli dvěma zlomeným kůstkám v pravém zápěstí!

 

Craig Brough, Reuters

Zranění utrpěl 13. září v ligovém utkání proti Aston Ville (3:2). „Cítil jsem, že s rukou něco mám, byla celá ztuhlá," citoval Vardyho list Daily Mail. „Příští den rentgen odhalil dvě zlomené kůstky v zápěstí. Nechal jsem si zraněné místo zpevnit, hrát můžu, jen fanouškům se musím omluvit. V nejbližších zhruba osmi týdnech se ode mě, bohužel, žádných autogramů nedočkají."

Není to poprvé, co osmadvacetiletý Vardy prokázal extrémní odolnost a oddanost klubu. V závěru minulé sezóny pomáhal týmu odvracet hrozbu sestupu, přestože si musel nechávat zraněnou nohu opíchávat injekcemi.

Trenér Leicesteru Claudio Ranieri věří, že si aktuální formy útočného klenotu Leicesteru všimne i reprezentační kouč Roy Hodgson, a neopomine jeho jméno v nominaci na nadcházející zápasy kvalifikace EURO 2016 proti Estonsku a Litvě.

mm, Sport.cz

Zrušit


Časová osa: Anglie

Filtr článků - Anglie


Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Kalendář
  • Tabulky

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..