Rubriky:

Anglie

Vyhazov Mourinhovi nehrozí. I po další prohře má stále podporu vedení Chelsea

5. října 2015 14:58 - Londýn

Portugalský trenér José Mourinho má v Chelsea stále podporu vedení. Nic na tom nezměnily ani neuspokojivé výsledky a výkony na startu nové sezóny Premier League, které vyvrcholily víkendovou prohrou 1:3 proti Southamptonu. Charismatický kouč dostal od funkcionářů Blues podporu, vedení Chelsea věří, že se nepříznivá situace otočí.

 

Dylan Martinez, Reuters

"Klub chce jasně říct, že José má dál naši plnou podporu. Jak sám řekl, výsledky nebyly dobré a výkony týmu se musí zlepšit. Přesto věříme, že máme správného trenéra na to, aby se sezóna obrátila, a že má kádr, s kterým to dokáže," uvedla Chelsea v prohlášení.

Úřadující mistr prožívá katastrofální vstup do nového ročníku. Z osmi kol anglické ligy jen dvakrát vyhrál a čtyřikrát prohrál, na vedoucí Manchester City ztrácí už deset bodů. V minulém týdnu Chelsea podlehla také v Lize mistrů 1:2 na půdě FC Porto.

Dvaapadesátiletý Mourinho se do Chelsea vrátil předloni a v minulé sezóně s ní vyhrál anglickou ligu a Ligový pohár. Kontroverzní portugalský kouč už předtím působil na lavičce Blues v letech 2004 až 2007.

ČTK, Sport.cz

Zrušit


Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Kalendář
  • Tabulky

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..