Newcastle - Bournemouth 1:3Bournemouth bodoval počtvrté v řadě

Newcastle

Fotbalisté Bournemouthu porazili ve 29. kole anglické Premier League Newcastle 3:1a vyhráli potřetí v řadě.

Přestože Newcastle posílil, výsledkově se to zatím neprojevuje. Zejména v domácím prostředí se mu nedaří, což se potvrdilo již v prvním poločase. Cherries svou aktivitou dělali Strakám problémy a ve 28. minutě přitavili nátlakovou hru v úvodní gól. Steven Taylor se se snažil zastavit útočnou akci soupeře, ale nešťastně si obraným zákrokem srazil míč do vlastní sítě.

V úvodu druhého poločasu ohrozil branku Elliota záložník Smith, ale domácí brankář střelu zlikvidoval. V 70. minutě Bournemouth navýšil skóre, když Ritchie našel krásným pasem Joshua Kinga a ten bez rozmýšlení poslal balón pod břevno. O deset minut později zdramatizoval utkání Ayoze Peréz, jenž zevnitř pokutového území překonal bezmocného brankáře Boruce. Vstřelený gól hráče Newcastlu povzbudil. Vrhli všechny síly do útoku, ale v nastavení padla branka na druhé straně. Konečnou podobu výsledku zařídil Charlie Daniels.

Anglická fotbalová liga - 29. kolo:
Newcastle - Bournemouth 1:3 (80. A. Pérez - 28. vlastní Taylor, 70. King, 90.+2 Daniels)