Everton - Southampton 1:1Everton se Southamptonem smírně

Liverpool

Fotbalisté Evertonu pouze remizovali ve 34. kole anglické Premier League na vlastním stadiónu se Southamptonem 1:1 a remizovali potřetí v řadě. Saints ani na jedenáctý pokus v Goodison Parku nezvítězili.

Hosté byli v prvním poločase mnohem nebezpečnější. Everton si dokonce nevypracoval ani jednu šanci. Ve 20. minutě se ocitl ve velké příležitosti Tadič, ale z vápna nedokázal nasměrovat balón mezi tři tyče. V závěru Manému scházela přesnost v zakončení a hlavička Longa po rohovém kopu skončila pouze na levé tyči.

I po přestávce měl první velkou šanci srbský záložník Tadič, jenže orazítkoval pouze břevno. V 68. minutě se naopak radovali domácí Toffees. Ramiro Mori se ve vápně dostal k odraženému balónu a překonal gólmana Forstera. Hosté začali opět presovat a za osm minut bylo srovnáno. Po Tadičově akci propadl míč až k osamocenému Manému, který bez potíží vyrovnal na konečných 1:1.