Rubriky:

První liga

Stále bez Jágra, ale s Plekancem a překvapením. Co v Kladně přichystali?

19. prosince 2018 08:28 - Praha

Stále ještě bez Jaromíra Jágra, jehož návrat do zápasů se opět odkládá, ale s Tomášem Plekancem, který v úterý nechyběl v sestavě Brna při extraligovém utkání v Chomutově, vyrukují dnes hokejisté Kladna k utkání 37. kola první ligy proti Přerovu. A fanoušci Rytířů se můžou těšit i na jedno vánoční překvapení.

 

Rytíři Kladno

Máte za to, že ke kladenskému hokeji neodmyslitelně patří modrá a bílá barva? Pak budete ve středu překvapeni. Rytíři totiž proti Zubrům nastoupí ve speciálních vánočních dresech a budou usilovat o ukončení série tří porážek.

Už loni se dresy s motivy posledních svátků v roce setkaly v Kladně velkým úspěchem, proto se středočeský klub rozhodl letos povedenou akci zopakovat. Bleděmodré trikoty tentokrát ale vystřídá pro Kladno neobvyklá červená barva a namísto svatozáře ozdobí znak Rytíře santovská čepice.

„Rádi bychom z vánočních utkání udělali tradici. Návrhům dresů věnujeme maximální péči a věříme, že se fanouškům zalíbí i tyto," přeje si manažer marketingu Rytířů Jiří Kalla.

„Červená barva k Vánocům neodmyslitelně patří, ale úplnou novinkou přece nebude ani u nás. Vždyť tolik ceněná Poldinka na hrudi našich hokejistů byla zobrazena právě na červeném poli," připomíná tiskový mluvčí Rytířů Vít Heral.

Ve čtvrtek si pak originální hrané dresy budou moci fanoušci vydražit. Výtěžek z akce klub věnuje hřebečskému Komunitnímu centru Vítej, které poskytuje chráněné bydlení a odlehčovací služby pro dospívající a dospělé osoby s autismem.

škv, Sport.cz

Časová osa: První liga

Filtr článků - První liga


Fortuna liga 2019/2020

Během podzimní části letošního ročníku Fortuna ligy se od 12. 7. do 14. 12. 2019 odehraje celkem dvacet kol. Titul obhajuje Slavia, prvoligovým nováčkem jsou České Budějovice.

Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Tabulky
  • Kalendář

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..