Frýdek-Místek - Slavia 3:4 PPSlavia vyhrála po obratu ve Frýdku-Místku v prodloužení

Frýdek-Místek

Hokejisté Slavie vyhráli v 25. kole první ligy na ledě Frýdku-Místku 4:3 v prodloužení a upevnili si osmou pozici. Před devátým Prostějovem mají už pětibodový náskok. Jedenáctý Frýdek-Místek neuspěl poprvé po třech výhrách.

Domácí se dostali do vedení ve třetí minutě díky brance Milana Mikulíka. V úvodu druhé třetiny sice odpověděl Filip Vlček, ale Frýdek-Místek získal ještě v prostředním dějství dvoubrankový náskok. Nejdříve se prosadil Matouš Čmiel a potom využil přesilovou hru Štěpán Novotný.

Po 48 sekundách třetí třetiny zahájil obrat Pražanů Daniel Vrdlovec a v 48. minutě vyrovnal v oslabení Filip Kuťák. V čase 61:32 pak rozhodl v početní výhodě čtyř proti třem Tomáš Šmerha.

Dohrávka 25. kola první hokejové ligy:
Frýdek-Místek - Slavia Praha 3:4 v prodl. (1:0, 2:1, 0:2 - 0:1)
Branky: 3. Mikulík, 31. Čmiel, 36. Š. Novotný - 24. F. Vlček, 41. Vrdlovec, 48. Kuťák, 62. Šmerha. Rozhodčí: Barek, Cabák - Hanzlík, Zedník. Vyloučení: 4:3. Využití: 1:1. V oslabení: 0:1. Diváci: 1168.