Hokejisté Chomutova potřetí za sebou prohráli

OLOMOUC

Hokejisté Chomutova nastoupili v první lize ke třetímu zápasu venku a potřetí prohráli. Druhý tým tabulky v neděli podlehl v dohrávce 22. kola 2:6 na ledě třetí Olomouce, která vedla už 6:0.

Domácí šli do vedení už ve druhé minutě, když po faulu na Brančíka proměnil trestné střílení Polodna. Na 2:0 zvýšil ve druhé třetině obránce Lhotský. Hosté pak dostali šanci na vyrovnání a hráli minutu a 19 sekund přesilovku pět na tři, Olomouc se však s vypětím všech sil ubránila. Po dvougólovém příspěvku Korhoně bylo rozhodnuto.

Ve třetí části vedla Olomouc už 6:0, Chomutov snížil v samém závěru. Před svými přemožiteli mají Severočeši náskok devět bodů, na vedoucí Ústí nad Labem ztrácejí už osm bodů.

Olomouc - Chomutov 6:2 (1:0, 3:0, 2:2)
Branky: 38. a 39. Korhoň, 2. Polodna z tr. střílení, 26. Lhotský, 49. Brančík, 53. Čuřík - 58. Domin, 59. Hašek. Rozhodčí: Florian - Koskuba, Bertlík. Vyloučení: 6:6. Využití: 4:0. Diváci: 1300.