Rubriky:

První liga

Živě

Kladenští Mensator se Skuhravým měli autonehodu, brankář skončil v nemocnici

22. prosince 2015 16:09 - Praha

Brankář kladenských Rytířů Lukáš Mensator a jeho spoluhráč útočník Václav Skuhravý měli dnes dopoledne autonehodu. K té došlo na hlavním silničním tahu z Karlových Varů do Prahy u Duchcova. Z ošklivě vypadající havárie naštěstí oba hráči vyvázli relativně dobře. Mensator byl přesto s lehčími pohmožděninami převezen do nemocnice a ve večerním utkání WSM Ligy na ledě Ústí nad Labem nenastoupí.

 

http://www.rytirikladno.cz

Oba hráči mířili na dopolední rozbruslení Rytířů na kladenský zimní stadión před zápasem v Ústí. Podle Karlovarského deníku jejich automobil najel na kolo, jež odpadlo z vleku protijedoucího vozidla. Automobil hokejistů následně narazil do svodidel, převrátil se na střechu a vrátil se zpátky na kola. Na místě nehody zasahovali i hasiči.

„Venca Skuhravý má naštěstí jen drobnější oděrky a je v pořádku. Lukáš Mensator utrpěl lehčí pohmožděniny a byl převezen do nemocnice. Do zápasu v Ústí pro jistotu nezasáhne, ve středu už by ale zase měl trénovat," řekl Sport.cz tiskový mluvčí Rytířů Vít Heral.

škv, Sport.cz

Fortuna liga 2019/2020

Během podzimní části letošního ročníku Fortuna ligy se od 12. 7. do 14. 12. 2019 odehraje celkem dvacet kol. Titul obhajuje Slavia, prvoligovým nováčkem jsou České Budějovice.

Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Tabulky
  • Kalendář

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..