Rubriky:

Euro Hockey Tour

Živě

Kádr hokejistů Finska pro Švédské hry doplnil útočník Mustonen

8. února 2019 17:53 - Stockholm

Útočník Aleksi Mustonen z Pelicans Lahti doplnil nominaci hokejistů Finska na Švédských hrách, na kterých čekají svěřence trenéra Jukky Jalonena ještě duely v sobotu s českým týmem a v neděli se Švédskem. Třiadvacetiletý juniorský mistr světa z roku 2014 bude ve finské reprezentaci debutovat.

 

Petr Svačina

"Měl se zúčastnit už minulého turnaje, ale na poslední chvíli mu v tom zabránilo zranění. Teď dostane konečně šanci a zaslouží si to," řekl generální manažer finského týmu Jere Lehtinen oficiálním stránkám Finské hokejové federace.

Z původně patnácti nominovaných útočníků Jalonenovi vypadli před turnajem Rasmus Kupari z Kärpätu Oulu, Iiro Pakarinen z Magnitogorsku a Jukka Peltola z Novosibirsku. Dodatečně povolal jen Eetua Luostarinena z KalPy Kuopio a nyní přibyl Mustonen.

Finové ve čtvrtek v Jaroslavli podlehli domácímu Rusku 2:3 po samostatných nájezdech. Po sedmi zápasech série Euro Hockey Tour jsou druzí o pět bodů za vedoucím Ruskem a o tři body před třetí Českou republikou.

ČTK

Časová osa: Euro Hockey Tour

Filtr článků - Euro Hockey Tour


Tour de France 2019

106. ročník nejslavnějšího cyklistického závodu světa Tour de France začíná v sobotu 6. července v Bruselu a vyvrcholí v neděli 28. července v Paříži. Z loňského roku vítězství obhajuje velšský cyklista Geraint Thomas. Z Čechů se letos na startu představí pouze Roman Kreuziger.

Podsekce:

     
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Kalendář

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..