Rubriky:

Tipsport extraliga

Hokejisté Třince mají zahájit přípravu na ledě Werk Arény

19. července 2007 13:55 - TŘINEC

Hokejisté Třince by měli přípravu na ledě zahájit v pondělí v domácí Werk Aréně. Dohoda s novým majitelem zimního stadiónu, který za devět milionů minulý týden vydražila českotěšínská společnost Lopez, však zatím nebyla uzavřena.

 

www.hcwerk.cz

Oceláři začnou v hale trénovat ještě na základě dobíhající smlouvy o nájmu. Převod objektu do správy nového vlastníka zatím nebyl administrativně dokončen, soudní úkony by měly být zahájeny nejpozději měsíc od konání dražby. Werk Aréna zatím tedy patří klubu.

"Došlo zatím k prvním kontaktům s novým majitelem, obě strany mají zájem na působení extraligového hokeje v Třinci, ale jednání budou dále pokračovat," řekl ČTK mluvčí třineckého klubu Ivo Pullmann.

Pokud by hokejové vedení nenašlo s majitelem společnou řeč a nedohodlo se na podmínkách nové nájemní smlouvy, extraligový klub by se odstěhoval do Frýdku-Místku. Podle neoficiálních informací chce mít klub jasno v otázce místa svého působení nejpozději v prvním srpnovém týdnu.

ČTK

Časová osa: Tipsport extraliga

Fortuna liga 2019/2020

Během podzimní části letošního ročníku Fortuna ligy se od 12. 7. do 14. 12. 2019 odehraje celkem dvacet kol. Titul obhajuje Slavia, prvoligovým nováčkem jsou České Budějovice.

Podsekce:

         
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Tabulky
  • Kalendář
  • Pavouk

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..