Rubriky:

Tipsport extraliga

Zlínský Honejsek musí platit za ironická gesta směrem k rozhodčím

13. ledna 2020 11:46 - Praha

Pětitisícovou pokutu vyměřil předseda disciplinární komise hokejové extraligy Viktor Ujčík zlínskému útočníkovi Antonínu Honejskovi za jeho nesportovní chování směrem k rozhodčím v pátečním utkání s Třincem.

 

Dalibor Glück, ČTK

Honejskovi hlavní arbitři Hejduk s Úlehlou udělili ve 44. minutě dvouminutový trest za podrážení, což se osmadvacetiletému forvardovi nelíbilo. Při odjezdu na trestnou lavici ironicky poklepával hokejkou o led, za což obdržel osobní desetiminutový trest.

Na trestné lavici ale ve svých gestech nepřestával, svou holí tloukl o plexisklo a směrem k sudím ironicky zvedl palec. Výsledkem byl trest do konce utkání ze nesportovní chování a předčasný odchod do šatny.

Wolski pomohl hattrickem Třinci k výhře na ledě Zlína

„Na uložený menší trest za podrážení reagoval zcela nepřípustným způsobem, když různými gesty na hrací ploše a trestné lavici zpochybňoval výrok rozhodčího.," shledal Ujčík po prostudování videozáznamu.

Zlínská střídačka za následné protesty proti vyloučení Honejska obdržela dvouminutový trest za nesportovní chování a Třinec pak v přesilovce pět na tři uzavřel na konečných 4:2 ve svůj prospěch.

škv, Sport.cz

Časová osa: Tipsport extraliga 2019/2020

Filtr článků - Tipsport extraliga


Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Tabulky
  • Kalendář

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..