Hokejisté Liberce nestačili ve Švýcarsku na Eisbären

YVERDON

Hokejisté Liberce prohráli ve svém úvodním utkání na turnaj Coupe des Bains ve švýcarském Yverdonu s Eisbären Berlín 2:3, přestože vedli 2:0, ale ještě v úvodní třetině náskok ztratili. Další zápas čeká Bílé Tygry v pátek od 17:30 proti Davosu.

Liberec dnes dostal do vedení v 5. minutě v přesilové hře obránce Jareš, potom ještě zvýšil Bartovič. Stav ale srovnal dvěma trefami Pederson, který vyrovnávací gól zaznamenal v přesilovce pěti proti třem.

V 37. minutě se pak prosadil v početní výhodě pěti proti čtyřem Rankel a na jeho trefu už Severočeši nedokázali odpovědět.

Bílí Tygři Liberec - Eisbären Berlín 2:3 (2:2, 0:1, 0:0)
Branky: 13. a 14. Pederson, 37. Rankel - 5. Jareš, 12. Bartovič. Rozhodčí: Eichmann - Dumoulin, Fluri. Vyloučení: 5:5, navíc Quint a Regehr (oba Eisbären) 10 min. Využití: 1:2. Diváci: 105.