Rubriky:

Tipsport extraliga

Pardubice míří mezi nejbohatší české kluby

19. listopadu 2003 17:47 - PRAHA

S novým generálním sponzorem uzavřel smlouvu pardubický hokejový klub. Už na startu nového ročníku extraligy operovali Východočeši částkou 130 milionů korun, podpisem kontraktu s firmou Moeller Elektrotechnika se jejich finanční možnosti ještě zvýší. Mluví se i o tom, že rozpočtově předstihnou pražskou Spartu, která má k dispozici okolo 180 milonů ročně

 

ČTK

Firma Moeller Elektrotechnika uzavřela s hokejovým oddílem smlouvu na čtyři roky, její název se dostává i do názvu klubu. Červenobílé klubové barvy však nebudou změněny, ačkoliv barvou Moelleru je zelená. "Chtěli jsme dlouhodobého partnera, jeho pomoc nám umožní získat další vynikající hráče," je přesvědčen prezident klubu Ondřej Heřman.

Asi není náhodou, že v dresech s novým logem vyrukují hráči lídra tabulky v sobotní televizní repríze finále minulého ročníku proti Slavii. "Chystáme na utkání, které je beznadějně vyprodáno pro naše fanoušky překvapení, pro ty nejvěrnější rozjedeme i věrnostní program, jenž v extralize nemá obdoby," upozornil manažer klubu Zbyněk Kusý.

Společnost Moeller Elektrotechnika s.r.o. se zabývá výrobou a prodejem přístrojů pro průmyslovou automatizaci, automatizaci budov a zařízení a systémů pro distribuci elektrické energie. "Působíme na trhu v ČR již deset let, zatím jsme se orientovali spíše na větší firmy, ale nyní náš zájem směřuje i k menším subjektům. Myslím, že spojení s pardubickým hokejem nám v tom může hodně pomoci," uvedl pro internetové stránky klubu jednatel společnosti Vladislav Náhlík.

Marek Burkert, Sport.cz, Právo

Zrušit


Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Tabulky
  • Kalendář

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..