Znojmo si ve Vsetíně vybránilo výhru

VSETÍN

Jediný gól zápasu padl až před koncem v prodloužení a jeho střelec Benák zajistil Znojmu dva body.

Znojemští od úvodu zodpovědně bránili svou modrou a Vsetínu scházela přesnější kombinace. Oba celky hrály ze zajištěných obran a nezbývalo než spoléhat na brejky, jenže stav se neměnil především díky řadě dalších nevyužitých přesilovek a výborným výkonům obou brankářů, zejména Biegla.

Až v závěrečné třetině se hra podstatně zrychlila, přibylo i šancí, přesné zakončení ale stále scházelo. V normální hrací době gól nepadl. Až devět sekund před závěrečným hvizdem se trefil šťastný Benák při hře čtyř proti třem a rozhodl.

Zdislav Tabara, trenér Vsetína: "Může nás mrzet to, že jsme nedali branky, ačkoliv jsme si řadu příležitostí vytvořili. Hokej však diváci viděli dobrý, i když urputný, z obou stran."

Milan Kastner, trenér Znojma: "Bylo to velmi vyrovnané utkání, které jednoznačně rozhodli brankáři. My jsme začali hrát dobrý hokej až ve třetí třetině. Nakonec se štěstěna přiklonila k nám."

Vsetín- Znojmo 0:1 v prodl. (0:0, 0:0, 0:0 - 0:1)
Branka a nahrávky: 65. Benák (Uram, Pucher). Rozhodčí: Rejthar - Cambal, Unzeitig. Vyloučení: 7:8. Využití: 0:1. Diváci: 3280.
Vsetín: Biegl - Jaškin, Frolo, Luža, J. Polák, Kuboš, Němec - Hudec, Pavliš, Demel - R. Hruška (41. Prokop), M. Čech, Selingr - Ambruz, Vak, Stantien - od 61. navíc Valko. Trenéři: Tabara a Režnar.
Znojmo: Duba - Havíř, Němeček, Benák, Mojžíš, Křetinský, Snopek - Uram, Pucher, Barus - Milan Procházka, Ludvík, Plášek - Haman, M. Straka, Pardavý. Trenéři: Pazourek a Skrbek.