Tipsport extraliga

Liberec ve Varech dvoubrankové vedení neubránil

1. února 2004 21:32 - KARLOVY VARY

Karlovy Vary vstoupily do důležitého souboje matně a už od 4. minuty prohrávaly. Bezmocného Bartu pohodlně překonal osamocený Rolínek. Z platonické snahy domácích vynikla pouze Kumstátem nastřelená tyč a Hájkova jedovatá rána, která se rovněž otřela o brankovou konstrukci.

Liberec pečlivě bránil ve středním pásmu. Ojedinělou šancí hostů využil v samém závěru druhé třetiny Čakajík mířící pod horní tyčku. Energii se začalo dařit až ve třetí části. Lipianského individuální akci zakončil Netík, ve dvojnásobné přesilovce vyrovnal domácí kapitán Ptáček. Obrat dokonal v prodloužení obránce Galvas.

Richard Farda (Karlovy  Vary): "Po druhé části málokdo věřil, že budeme bodovat. S výkonem mužstva jsem maximálně spokojen, výborný výkon jsme podali ve třetí třetině."

Karel Dvořák (Liberec): "Ve třetí části jsme chodili zbytečně do útoku. Svou vlastní nedisciplinovaností jsme se připravili o tři body."

Karlovy Vary - Liberec 3:2 v prodl. (0:1, 0:1, 2:0 - 1:0)
Branky a nahrávky: 44. Netík (Lipianský), 50. Ptáček (Lipianský, Netík), 64. Galvas (Netík, Vantroba) - 4. Rolínek (Čermák, M. Hájek), 40. Čakajík (Rolínek, Čermák). Rozhodčí: Jebavý - Čížek, Padevět. Vyloučení: 3:7. Využití: 1:0. Diváci: 3866.
Karlovy Vary: Barta - D. Hájek (41. Jan Kudrna), Ptáček, Galvas, Vantroba, Bauer (21. Kivoň), Rodin - Petr Kumstát, Skuhravý, Kraus - Němčický, Lipianský, Netík - Košťál, V. Polák (41. Šinágl), Jaroš. Trenéři: Farda, Rulík.
Liberec: O. Svoboda - Jiří Hanzlík, J. Moravec, Jiruš, L. Šmíd, Ťupa, Čakajík - Kašpařík, V. Novák, Korhoň - Plodek, Rozsíval, Čermák - Rolínek, Verčík, M. Hájek. Trenéři: Paleček, Dvořák, Nedvěd.