Rubriky:

Tipsport extraliga

Lener: Sazka Arena je skvostná

5. dubna 2004 16:39 - PRAHA

Trenér české hokejové reprezentace Slavomír Lener měl několikrát jako čestný host možnost navštívit nově budovanou Sazka Arenu a sledovat její proměnu. V pondělí ale stejně jako tisíce fanoušků poprvé mohl v dokončené multifunkční hale ve Vysočanech sledovat hokejový zápas. Své pocity z haly pak po finálovém utkání extraligy sdělil čtenářům Sport.cz.

"Během svého dlouholetého působení v NHL jsem měl možnost poznat řadu výjimečných hokejových hal, které svým fanouškům přinášejí maximální pohodlí a komfort. Sazka Arenu jsem mohl sledovat při jejím budování, ale včera jsem v ní poprvé sledoval hokejový zápas.

A mohu tedy bez jakýchkoliv pochybností prohlásit, že se Sazka Arena vyrovná svým prostředím halám v NHL, ačkoliv v zámoří mají přece jen o něco vyšší kapacitu. Prozatím jsem sice nemohl srovnávat i zázemí, ale věřím, že poskytne hráčům maximální pohodlí.

Slavomír Lener

Zrušit


MS v hokeji 2019

83. hokejové mistrovství světa proběhlo od 10. do 26. 5. 2019 na Slovensku. Na šampionátu triumfovala reprezentace Finska, druzí skončili hokejisté Kanady. V souboji o třetí místo porazili Rusové tým České republiky. 84. MS v hokeji se odehraje 8. až 24. května 2020 ve Švýcarsku.

Podsekce:

         
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Tabulky
  • Kalendář
  • Pavouk

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..