Rubriky:

Tipsport extraliga

Malík bude Vítkovicím chybět v prvních zápasech play off proti Pardubicím

27. února 2012 10:33 - Ostrava

Hokejistům Vítkovic může v play off extraligy scházet druhý nejproduktivnější obránce Marek Malík (36). Zadák vynechal kvůli zranění přitahovače třísel poslední dvě kola základní části a velký otazník visí i nad jeho starty ve čtvrtfinále proti Pardubicím.

 

Jaroslav Ožana, ČTK

Vytáhlý bek s letitými zkušenostmi z NHL chybí v sestavě vicemistra od minulého týdne. "Nevypadá to vůbec dobře. Jedná se o zranění, u kterého se špatně odhaduje doba léčení. Může to být jeden i čtyři týdny," řekl vítkovický trenér Mojmír Trličík.

Malík má podobný zdravotní problém jako nedávno gólman Roman Málek, který se ale už vrátil do branky a bezchybným výkonem v neděli přispěl k výhře Vítkovic nad Třincem. Ta posunula Ostravany rovnou do čtvrtfinále.

"Bohužel u Marka se to zhoršuje. Zkoušel to a chtěl hrát už v neděli proti Třinci, ale nešlo to. Máme ještě deset dnů času do prvního čtvrtfinálového utkání, tak uvidíme, jak se to vyvine," podotkl Trličík.

Do play off půjdou Vítkovičtí i bez dlouhodobě zraněného slovenského beka Denise Reháka, který už pravděpodobně v této sezóně do hry ani nezasáhne. Čtvrtfinálovou sérii proti Pardubicím rozehrají Vítkovice příští čtvrtek.

ČTK

Zrušit


Podsekce:

         
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Tabulky
  • Kalendář
  • Pavouk

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..