ANKETA: Jágrova přetahovaná s Prospalem, či někdo jiný? Vyberte hvězdu 20. kola extraligy

Jako již tradičně vám redakce Sport.cz přináší možnost rozhodnout o hokejistovi, který ve 20. kole Tipsport extraligy zazářil nejvíce. Vůbec první čisté konto v sezóně v něm vychytal vítkovický gólman Šindelář, hned čtyři hráči pak zaznamenali po dvou gólech. Který muž byl podle vás největší hvězdou? Hlasujte v anketě na konci článku.

Liberecký útočník Tomáš Pospíšil (vlevo) se raduje ze vstřelení gólu do sítě Třince.

Filip Šindelář
HC Vítkovice Steel
Strůjce vítkovické výhry 1:0 na Slavii. V Edenu lapil 44 střel "sešívaných" a vůbec poprvé v sezóně vychytal čisté konto.
Tomáš Závorka
HC Energie Karlovy Vary
Gólman Karlových Varů nestačil proti Pardubicím jen na jednu střelu, dalších dvaatřicet pochytal. I kvůli němu Energie vyhrála na ledě mistrovských Pardubic. Úspěšnost zákroků: 96, 97%.
Jaroslav Balaštík
PSG Zlín
Ústřední postava Zlína na ledě Chomutova. O výhru 2:1 se přičinil účastí u obou branek Beranů - jeden gól vstřelil, na druhý nahrál.
Milan Gulaš
HC Škoda Plzeň
Jeho Plzeň sice na Spartě prohrála 2:3, Gulaš byl ale podepsaný pod oběma góly Škodovky. Jeden dal sám, na druhý přihrál.
Jaromír Jágr
Rytíři Kladno
Útočník a majitel Rytířů byl proti Českým Budějovicím vidět. Ačkoliv Kladno prohrálo 2:3 po prodloužení, Jágr vstřelil oba góly svého týmu.
Tomáš Pospíšil
Bílí Tygři Liberec
Právě posile ze Slavie vděčí Liberec za výhru 2:1 nad Třincem, když Pospíšil vstřelil oba góly Bílých Tygrů.
Václav Prospal
HC MOUNTFIELD
Jeho trefy orámovaly zápas. Útočník Českých Budějovic nejprve otevřel proti Kladnu skóre, v prodloužení pak Mountfieldu zajistil bod navíc.
Petr Ton
HC Sparta Praha
Jeho výkony stejně jako ty Sparty se rapidně zvyšují. Plzni vstřelil dva góly a Holešovičtí lídra Tipsport extraligy zdolali 3:2.
Michal Trávníček
HC VERVA Litvínov
Litvínov překvapil výhrou 4:3 po prodloužení na ledě Brna a dvaatřicetiletý kapitán Vervy se o to přičinil gólem a asistencí.
Martin Zaťovič
Karlovarský útočník dirigoval obrat v Pardubicích. Nejprve připravil vyrovnávací gól, ve třetí části sám rozhodl o výhře Energie 2:1.
Který hráč byl hvězdou 20. kola hokejové Tipsport extraligy?