Tipsport extraliga

ANKETA: Jágrova přetahovaná s Prospalem, či někdo jiný? Vyberte hvězdu 20. kola extraligy

28. listopadu 2012 11:11 - Praha

Jako již tradičně vám redakce Sport.cz přináší možnost rozhodnout o hokejistovi, který ve 20. kole Tipsport extraligy zazářil nejvíce. Vůbec první čisté konto v sezóně v něm vychytal vítkovický gólman Šindelář, hned čtyři hráči pak zaznamenali po dvou gólech. Který muž byl podle vás největší hvězdou? Hlasujte v anketě na konci článku.

Radek Petrášek, ČTK

Filip Šindelář

1. Filip Šindelář

HC Vítkovice Steel

Strůjce vítkovické výhry 1:0 na Slavii. V Edenu lapil 44 střel "sešívaných" a vůbec poprvé v sezóně vychytal čisté konto.

Tomáš Závorka

2. Tomáš Závorka

HC Energie Karlovy Vary

Gólman Karlových Varů nestačil proti Pardubicím jen na jednu střelu, dalších dvaatřicet pochytal. I kvůli němu Energie vyhrála na ledě mistrovských Pardubic. Úspěšnost zákroků: 96, 97%.

Jaroslav Balaštík

3. Jaroslav Balaštík

PSG Zlín

2 (1+1)

Ústřední postava Zlína na ledě Chomutova. O výhru 2:1 se přičinil účastí u obou branek Beranů - jeden gól vstřelil, na druhý nahrál.

Milan Gulaš

4. Milan Gulaš

HC Škoda Plzeň

2 (1+1)

Jeho Plzeň sice na Spartě prohrála 2:3, Gulaš byl ale podepsaný pod oběma góly Škodovky. Jeden dal sám, na druhý přihrál.

Jaromír Jágr

5. Jaromír Jágr

Rytíři Kladno

2 (2+0)

Útočník a majitel Rytířů byl proti Českým Budějovicím vidět. Ačkoliv Kladno prohrálo 2:3 po prodloužení, Jágr vstřelil oba góly svého týmu.

Tomáš Pospíšil

6. Tomáš Pospíšil

Bílí Tygři Liberec

2 (2+0)

Právě posile ze Slavie vděčí Liberec za výhru 2:1 nad Třincem, když Pospíšil vstřelil oba góly Bílých Tygrů.

Václav Prospal

7. Václav Prospal

HC MOUNTFIELD

2 (2+0)

Jeho trefy orámovaly zápas. Útočník Českých Budějovic nejprve otevřel proti Kladnu skóre, v prodloužení pak Mountfieldu zajistil bod navíc.

Petr Ton

8. Petr Ton

HC Sparta Praha

2 (2+0)

Jeho výkony stejně jako ty Sparty se rapidně zvyšují. Plzni vstřelil dva góly a Holešovičtí lídra Tipsport extraligy zdolali 3:2.

Michal Trávníček

9. Michal Trávníček

HC VERVA Litvínov

2 (1+1)

Litvínov překvapil výhrou 4:3 po prodloužení na ledě Brna a dvaatřicetiletý kapitán Vervy se o to přičinil gólem a asistencí.

Martin Zaťovič

10. Martin Zaťovič

2 (1+1)

Karlovarský útočník dirigoval obrat v Pardubicích. Nejprve připravil vyrovnávací gól, ve třetí části sám rozhodl o výhře Energie 2:1.