Za faul na Kučného si hokejista Melenovský dva zápasy nezahraje

Dva zápasy si v Tipsport extralize nezahraje hokejista Zlína Marek Melenovský. Útočník Beranů obdržel trest za hrubý faul na obránce Slavie Jiřího Kučného, kterého v plné rychlosti nevybíravě narazil na mantinel. Stalo se to v pondělním předehrávaném zápase 27. kola.

Melenovský fauloval Kučného v 9. minutě duelu, který nakonec domácí mužstvo vyhrálo 4:3. Rozhodčí jej následně vyloučili za úder do oblasti hlavy a krku na pět minut a do konce utkání. Disciplinární komise ve středu tento trest ještě zvýšila. Pětatřicetiletý forvard tak přijde o zápasy proti Pardubicím a Vítkovicím.

Komise řešila i faul sparťana Alexe Fostera na Václava Benáka z Pardubic v nedělním zápase 25. kola a rozhodla se hráče pražského klubu dále netrestat. I Foster byl za porušení pravidel vyloučen do konce střetnutí.