Rubriky:

Tipsport extraliga

Chomutov prý oslovil trenéry Říhu s Hořavou, k dohodě ještě nedošlo

12. prosince 2012 14:31 - Chomutov

Hokejisté extraligového Chomutova se dál připravují pod vedením asistenta Mikuláše Antonika, který tým zatím dočasně převzal již v závěru listopadu místo odvolaného Jiřího Doležala. Jméno nového hlavního kouče Piráti ještě neoznámili, je ale možné, že Antonik tým převezme trvale.

 

David Veis, ČTK

Nováček soutěže měl jako většina extraligových mužstev na začátku reprezentační přestávky v pondělí a v úterý volno, dnes odpoledne začne trénovat pod vedením dvojice Antonik - Stanislav Mikšovic. "Jednání s kandidáty pokračují, v posledních dnech ale k posunu nedošlo," řekl obchodní a marketingový ředitel klubu David Dinda.

Severočeši mají dva kandidáty na Doležalův post, podle neoficiálních informací jednají s Milošem Říhou a Miloslavem Hořavou.

Čtyřiapadesátiletý Říha nedávno skončil v Petrohradu a podle všeho je jeho prioritou i nadále působit v KHL. Jedenapadesátiletý Hořava trénoval naposledy v sezóně 2010/11 ve Spartě. Bývalý úspěšný obránce byl na začátku minulé sezóny sportovním manažerem v Kladně, v klubu ale rychle skončil a od té doby nikde nepůsobí.

ČTK

Zrušit


Podsekce:

         
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Tabulky
  • Kalendář
  • Pavouk

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..