ANKETA: Hattricky Jágra s Květoněm, či čtyřgólový Gulaš? Vyberte hvězdu 31. kola extraligy

Hned dva hokejisté zaznamenali v 31. kole Tipsport extraligy hattrick a asistenci k tomu. Kladenského Jaromíra Jágra a třineckého Davida Květoně však předčil Milan Gulaš z Plzně, který se proti Liberci trefil hned čtyřikrát. Který z hráčů si zaslouží titul muž kola? Hlasujte v anketě na konci článku.

Jaromír Jágr v dresu Kladna.

Radek Duda
Bílí Tygři Liberec
Liberecký útočník se vrátil do Plzně, kde minulé dvě sezóny působil. Bílí Tygři i zásluhou jeho branky a dvou asistencí uhráli na ledě lídra alespoň bod za prohru 5:6 po samostatných nájezdech.
Milan Gulaš
HC Škoda Plzeň
Už po deseti minutách hry proti Liberci měl na svém kontě dvě branky, v poslední minutě základní hrací doby přidal třetí. Aby toho nebylo málo, proměněným rozhodujícím samostatným nájezdem skóroval plzeňský forvard počtvrté.
Josef Hrabal
HC Oceláři Třinec
Třinecký zadák připravil tři branky svého týmu a přispěl k výhře Ocelářů 6:4 nad nováčkem z Chomutova.
Jiří Hudler
Premiéru v dresu Třince oslavil útočník patřící v zámořské NHL Calgary stylově. Dva góly vstřelil sám, na další nahrál.
Jaromír Jágr
Rytíři Kladno
Kladenská hvězda si v letošní sezóně připsala druhý hattrick, pod výhru 5:4 proti Pardubicím se podepsala ještě jednou nahrávkou.
Pavel Klhůfek
HC Slavia Praha
Jedenadvacetiletý forvard pražské Slavie v dosavadních čtyřech zápasech, které v letošní sezóně odehrál, nebodoval. Proti Karlovým Varům se střelecky prosadil dvakrát a sešívaní Západočechy zdolali 4:1.
David Krejčí
HC ČSOB Pojišťovna Pardubice
Pardubický útočník ve třetí třetině dvěma zásahy v rozmezí osmatřiceti vteřin otočil stav na ledě Kladna z 1:2 na 3:2, úřadující mistr ale náskok ztratil a prohrál 4:5.
David Květoň
Stejně jako Jágr pomohl třinecký útočník k triumfu svého týmu 6:4 nad Chomutovem třemi góly a jednou asistencí a i on v letošní sezóně zaznamenal druhý hattrick.
Petr Leška
PSG Zlín
Útočník Zlína si v přímém souboji o druhé místo proti Kometě připsal branku a dvě asistence, v hodnocení účasti na ledě má na svém kontě plus čtyři.
Tomáš Plekanec
V předchozích dvou vzájemných zápasech vždy sestřelil Pardubice hattrickem, na třetí pokus se kladenský útočník zhostil role nahrávače, když připravil tři trefy Rytířů.
Který hráč byl hvězdou 31. kola hokejové Tipsport extraligy?