Play-off on-line: Sparta - Zlín, Znojmo - Vítkovice

Praha/Znojmo

Hokejová extraliga ve čtvrtek večer může znát i druhou semifinálovou dvojici. Ke Slavii s Českými Budějovicemi mají první šanci se přidat pražská Sparta i Znojmo, neboť oba týmy vedou ve svých sériích play off 3:2. Na Spartu přijede bojovat o prodloužení série Zlín, Znojmo hostí vítkovického soupeře. Sledujte on-line reportáže Sportu.cz z obou utkání!

Sparta sice prohrála úvodní dva zápasy na stadionu Luďka Čajky, ale pak se rozjela, na čemž má velký podíl jednačtyřicetiletý brankář Petr Bříza. Zlínští střelci jej nepřekonali už 114 minut. Domácí obranu by měl vyztužit uzdravený Vykoukal, jenž měl problémy s tříslem, zlínský útok zase posílí po odpykání trestu za faul Trávníček.

Čtvrtfinále play-off hokejové extraligy:
Znojmo - Vítkovice
Sparta - Zlín

První mečbol má také Znojmo po úterním vítězství ve Vítkovicích, šrámy z nastřelených puků ale možná nepustí na led hned tři obránce Orlů - Bičánka, Nikolova a Mojžíše. Pokud ani tentokrát Vítkovice nenajdou recept na výborného gólmana Trvaje, pro čtvrtý tým základní části nečekaně brzy skončí sezóna.

Čtvrtfinále play-off
17:00Sparta Praha - Zlín (stav série 3:2; výsledky vzájemných zápasů: 1:2, 1:2, 4:3, 3:2, 1:0)
17:00Znojmo - Vítkovice (stav série 3:2; výsledky 2:1 v prodl., 1:3, 1:3, 3:1, 2:0).