Rubriky:

Formule 1

FANTASY: Formule 1 se přesouvá do Evropy. Získá Hamilton další vítězství?

6. května 2015 20:50

Po úvodních čtyřech závodech a třítýdenní pauze se seriál mistrovství světa formule 1 přesouvá do Evropy. O tomto víkendu se pojede Velká cena Španělska.

 

Závodnímu poli vévodí Mercedes, ze zbytku světa je nejlepší Ferrari. Italská stáj po nepovedeném loňském ročníku ztrácí v Poháru konstruktérů na Stříbrné šípy 52 bodů. Přestože do Barcelony přijede s několika vylepšeními, dá se předpokládat, že na Mercedesy to ještě stačit nebude.

Ferrari na Mercedes stále ztrácí

"Snažíme se jim držet v patách, musíme být těsně za nimi, a když jim něco nevyjde, tak toho využít," pronesl Sebastian Vettel, který letos stanul již třikrát na pódiu. "Současně si musíme dát pozor na to, aby nás nepřekonaly jiné týmy. Mercedes je zatím nejlepší. Ferrari sice udělalo přes zimu kus práce, ale ještě bude nějaký čas trvat než se dostaneme na úroveň Mercedesu."

Největším konkurentem na vítězství ve Španělsku a pravděpodobně v celém boji o titul mistra světa bude Hamiltonovi jeho stájový kolega Nico Rosberg. Zatím má však vše pevně v rukou britský pilot. Loňský mistr světa je letos ve větší psychické pohodě než jeho německý kolega.

fantasy
Fantasy liga formule

Zrušit


Časová osa: Formule 1

Filtr článků - Formule 1