Rubriky:

Basketbal

Boston nemá dost basketbalistů ani na zápas NBA proti Orlandu

12. ledna 2021 22:46 - Boston

Středeční duel NBA mezi basketbalisty Bostonu a Orlanda musel být kvůli koronaviru odložen. Celtics stále nemají kvůli ligovým zdravotním a bezpečnostním pravidlům potřebný počet osmi hráčů pro zápas.

 

Eric Gay, ČTK/AP

Boston tak ze stejného důvodu přijde v řádném termínu už o třetí utkání za sebou. V neděli nemohl hrát kvůli malému počtu hráčů proti Miami a v úterý zase neměli Celtics dost hráčů na utkání v Chicagu.

V týmu měli minulý týden pozitivní test na covid-19 Robert Williams a Jayson Tatum, další hráči Tristan Thompson, Jaylen Brown, Semi Ojeleye, Javonte Green a Grant Williams nesmějí hrát coby kontaktní osoby. Příští zápas má Boston naplánovaný na pátek, kdy má opět doma přivítat Orlando.

NBA se kvůli rostoucím počtům pozitivních případů rozhodla ještě zpřísnit koronavirová pravidla. Všichni hráči by se měli co nejvíc zdržovat pouze ve svých domovech a při venkovních zápasech budou smět opouštět hotel pouze na týmové akce. Na lavičkách budou muset mít hráči neustále nasazené roušky a zasedací pořádek v letadle musí být uzpůsoben tak, že vedle sebe budou sedět stejní hráči jako při zápasech.

ČTK

Časová osa: Basketbal

Běhání v zimě

Zima je pro řadu běžců obdobím nejistoty a nechuti k běhání. Nízké teploty od běhu často odradí, proto je důležité dodržovat základní pravidla. Ať už v zimě hledáte běžeckou motivaci, pilujete techniku běhu nebo hledáte zimní běžecké vybavení, jistě vám poslouží naše tipy a triky, jak se na běh v zimním období připravit a pořádně si ho užít.