Skotka vyhrála poprvé na LET a v červnu míří ku Praze

Takhle se využívá sponzorská pozvánka. Devatenáctiletá Carly Booth vyhrála svůj první turnaj na Ladies European Tour, když po pozvání titulárního sponzora zvítězila na Scottish Open. Čeští diváci se na novou vítězku mohou těšit v červnu, protože se díky výhře dostala do pole Raiffeisenbank Prague Golf Masters.

Aberdeen Asset Management Ladies Scottish Open presented by EventScotland. Takový byl oficiální název turnaje na hřišti Archerfield Links v East Lothian, kde 19letá Booth zahrála kola za 70, 71 a 71 ran a skončila na čtyřech pod par.

O druhé místo se dělily Angličanka Florentyna Parker a Australanka Frances Bondad. Také obě tyto hráčky jsou přihlášené na turnaje Ladies European Tour na Albatross (22. - 24. června).