TTC Berlín - SKST Hodonín 3:0 Hodonínské stolní tenistky postup v Berlíně nevybojovaly

8. února 2019 22:17 - Berlín

Hodonínské stolní tenistky nedotáhly do úspěšného konce nadějně rozehranou čtvrtfinálovou sérii s favorizovaným Berlínem a do semifinále Ligy mistryň nepostoupily. Po domácím vítězství 3:1 dnes tým českých šampionek neuhrál v německé metropoli ani bod, byť dva zápasy rozhodl až pátý set. I tak byla čtvrtfinálová účast z českého pohledu historickou událostí.

V Německu měla nejblíže k zisku bodu Iveta Vacenovská, jež s čínskou rodačkou Šan Siao-na prohrála rozhodující sadu 8:11. V pěti setech podlehla předtím i Polka v hodonínských službách Natalia Partyková Maďarce Georgině Potaové. Naděje hostů pak utnula Nina Mittelhamová po výhře 3:1 nad čínskou oporou Kuo Žuej-čchen, která v hodonínském duelu přispěla k senzačnímu vítězství dvěma body.

Berlínské vítězky LM z let 2012, 2014, 2016 a 2017 se v semifinále utkají s chorvatským týmem Casl Záhřeb.

Odvetné čtvrtfinálové utkání Ligy mistryň ve stolním tenisu:
TTC Berlín - SKST Hodonín 3:0
Potaová - Partyková 3:2 (10, -9, 7, -5, 4)
Šan Siao-na - Vacenovská 3:2 (-3, 11, 6, -10, 8)
Mittelhamová - Kuo Žuej-čchen 3:1 (-9, 9, 6, 9)
První zápas 1:3, postoupil Berlín.
ČTK

Časová osa: Ostatní

Filtr článků - Ostatní


Běhání nejen pro začátečníky

Běhání je celosvětový fenomén, avšak i tak bazická aktivita představuje řadu úskalí a rizik, zvlášť u začátečníků. Na Sport.cz najdete rady a tipy pro všechny běžce, včetně návodu jak s běháním začít, jak díky němu zhubnout, proč bystě měli dbát na rozcvičení nebo jestli je dobré běhat v těhotenství nebo s bolestí zad.