Prague Lions byli v Šanghaji třetí a letos poprvé na pódiu

5. května 2019 12:54 - Šanghaj

Tým Prague Lions obsadil v Šanghaji třetí místo a při čtvrté zastávce parkurové Global Champions League se poprvé letos dostal na stupně vítězů. V Číně tentokrát chyběla česká jezdkyně Anna Kellnerová, Lvy reprezentovali Belgičan Niels Bruynseels a nizozemský nováček Marc Houtzager.

 

Vlastimil Vacek, Právo

Bruynseels s desetiletým valachem Delux van T & L a Houtzager na dvanáctiletém Sterrehof'́s Calimerovi v sobotu zajeli čistě a dnes oba zaznamenali po jedné chybě. Lepší než Lvi byly pouze týmy Monaco Aces a Paris Panthers.

V Šanghaji se Prague Lions dostali poprvé na pódium po předchozím pátém místě v Miami, předtím byli třinácti v Mexiku a předposlední v Dauhá. V průběžném pořadí Global Champions League jsou Kellnerová a spol. na deváté příčce z šestnácti, vedou stále Šanghaj Swans.

Seriál má před sebou ještě 15 dílů, než vyvrcholí stejně jako loni na konci listopadu v pražské O2 areně.

ČTK

Časová osa: Ostatní

EURO 2021

Evropský fotbalový svátek, jež byl kvůli koronaviru o rok odložen, začíná 11. června a končí 11. července 2021. Revoluční EURO pořádá hned 11 evropských zemí a poprvé se na něm představí video asistent rozhodčího (VAR). Česká reprezentace se v rámci skupiny D utká se Skotskem, Chorvatskem a Anglií, finále turnaje hostí londýnské Wembley.