Rubriky:

Ostatní

Program XII. letních paralympijských her - plavání

17. září 2004 20:19

Přinášíme program českých reprezentantů v plaveckých závodech na XII. letních paralympijských hrách v Aténách.

PLAVÁNÍ
Jméno Třída Disciplína
19.9. - rozplavby
Běla Hlaváčková, Kateřina Lišková S 5 100 m vol. způsob
Martin Kovář S 3 100 m vol. způsob
Dalibor Mach SM 7 200 poloh. závod
Jan Povýšil S 4 (muži) 100 m vol. způsob
19.9. - finále
. S 5 (ženy) 100 m vol. způsob
. S 3 (muži) 100 m vol. způsob
. SM 7 (muži) 200 poloh. závod
. S 4 (muži) 100 m vol. způsob
20.9. rozplavby
Filip Coufal S 10 100 m motýlek
Běla Hlaváčková, Kateřina Lišková S 5 50 m znak
Dalibor Mach S 7 100 m vol. způsob
Pavel Machala S 9 100 m vol. způsob
Jan Povýšil S 4 50 m znak
20.9. - finále
. S 10 (muži) 100 m motýlek
. S 5 (ženy) 50 m znak
. S 7 (muži) 100 m vol. způsob
. S 9 (muži) 100 m vol. způsob
. S 4 (muži) 50 m znak
21.9. - rozplavby
Lukáš Urbánek, Filip Coufal S 10 100 m vol. způsob
Vojtěch Franěk S 2 100 m vol. způsob
Martin Kovář S 3 200 m vol. způsob
Kateřina Lišková S 5 200 m vol. způsob
Jan Povýšil S 4 200 m vol. způsob
21.9. - finále
. S 10 (muži) 100 m vol. způsob
. S 2 (muži) 100 m vol. způsob
Jiří Kadeřávek S 1 100 m vol. způsob
. S 3 200 m vol. způsob
. S 5 200 m vol. způsob
. S 4 200 m vol. způsob
22.9. - rozplavby
Kateřina Coufalová SB 9 100 m prsa
Vojtěch Franěk S 2 200 m vol. způsob
Běla Hlaváčková S 5 50 m motýlek
Jan Povýšil S 4 50 m motýlek
Martin Štěpánek S 13 100 m vol. způsob
Filip Coufal, Dalibor Mach, Tomáš Scharf, Lukáš Urbánek . štafeta 4x100 m v.z.
22.9. Finále
. SB 9 100 m prsa
. S 2 200 m vol. způsob
. S 5 50 m motýlek
. S 4 50 m motýlek
. S 13 100 m vol. způsob
. (muži) štafeta 4x100 m v.z.
23.9. - rozplavby
Filip Coufal SM 10 200 m poloh. závod
Kateřina Coufalová, Tereza Diepoldová SM 9 200 m poloh. závod
Petra Hrabinová S 7 400 m vol. způsob
Dalibor Mach S 7 400 m vol. způsob
Jan Povýšil SB 3 50 m prsa
23.9. - finále
. SM 10 200 m poloh. závod
. SM 9 200 m poloh. závod
. S 7 400 m vol. způsob
. SB 3 50 m prsa
. S 7 400 m vol. způsob
24.9. - rozplavby
Filip Coufal S 10 400 m vol. způsob
Tereza Diepoldová S 9 400 m vol. způsob
Běla Hlaváčková SB 4 100 m prsa
Petra Hrabinová SB 6 100 m prsa
Martin Štěpánek S 13 200 m poloh. závod
Lukáš Urbánek S 10 400 m vol. způsob
Petr Andrýsek, Martin Kovář, Dalibor Mach n. Tomáš Scharf, Jan Povýšil . štafeta 4x50 m v.z.
24.9. - finále
. S 10 400 m vol. způsob
. S 9 400 m vol. způsob
. SB 4 100 m prsa
. SB 6 100 m prsa
Jiří Kadeřávek S 1 50 m vol. způsob
Dalibor Mach SB 6 100 m prsa
. S 13 200 m poloh. závod
. S 10 400 m vol. způsob
. (muži) štafeta 4x50 m v.z.
25.9. - rozplavby
Filip Coufal S 10 100 m znak
Tereza Diepoldová S 9 100 m znak
Vojtěch Franěk S 2 50 m vol. způsob
Martin Kovář S 3 50 m vol. způsob
Dalibor Mach, Tomáš Scharf S 7 50 m motýlek
Martin Štěpánek S 13 100 m prsa
25.9. - finále
. S 3 50 m vol. způsob
. S 10 100 m znak
. S 9 100 m znak
. S 2 50 m vol. způsob
. S 7 50 m motýlek
. S 13 100 m prsa
26.9. - rozplavby
Petr Andrýsek S 6 400 m vol. způsob
Filip Coufal S 10 50 m vol. způsob
Dalibor Mach, Tomáš Scharf S 7 50 m vol. způsob
Pavel Machala S 9 50 m vol. způsob
Jan Povýšil SM 4 150 m poloh. závod
Martin Štěpánek S 13 100 m znak
26.9. - finále
. S 6 400 m vol. způsob
. S 10 50 m vol. způsob
. S 7 50 m vol. způsob
. S 9 50 m vol. způsob
. SM 4 150 m poloh. závod
. S 13 100 m znak
27.9. - rozplavby
Vojtěch Franěk S 2 50 m znak
Běla Hlaváčková, Kateřina Lišková S 5 50 m vol. způsob
Martin Kovář S 3 50 m znak
Jan Povýšil S 4 50 m vol. způsob
Martin Štěpánek S 13 50 m vol. způsob
Martin Kovář, Dalibor Mach, Jan Povýšil, Tomáš Scharf . štafeta 4x50 m p. z.
27.9. - finále
Vojtěch Franěk S 2 50 m znak
Běla Hlaváčková S 5 50 m vol. způsob
Jiří Kadeřávek S 1 50 m znak
Martin Kovář S 3 50 m znak
Jan Povýšil S 4 50 m vol. způsob
Martin Štěpánek S 13 50 m vol. způsob
muži . štafeta 4x50 m p. z.

Alice Tejkalová, Sport.cz

Zrušit