21 gólů za poločas. Plzeňští házenkáři se v Maloměřicích vyřádili

Házenkáři Plzně rozhodli až 21 góly ve druhém poločase zápas v hale posledních Maloměřic a v čele tabulky mají znovu tříbodový náskok. Brněnský tým v úvodní půlhodině hrál s mistrovským Talentem vyrovnanou hru a o přestávce držel stav 18:18, až pak se favorit dostal do trháku a odvezl si jasné vítězství 39:26.

Házenkáři Plzně nasázeli Maloměřicím 21 branek během jednoho poločasu. Ilustrační foto.

Nejlepším střelcem hostů byl šestigólový Ondřej Šafránek. Plzeňští se ve druhém poločase museli obejít bez Jakuba Doudy, jenž dostal ve 30. minutě červenou kartu a jeho faul těsně před koncem první půle ze sedmimetrového hodu potrestal Jan Drásal.

Druhá Karviná si zápas 22. kola s Hranicemi (26:16) předehrála již v úterý, protože dnes bude bojovat o čtvrtfinále Evropského poháru proti Steaue Bukurešť.