Sparťanské béčko díky dvěma gólům Mac Honga porazilo Třinec

Fotbalisté Sparty B porazili ve 14. kole druhé ligy 3:1 Třinec a po třetím vítězství v sezoně se díky lepšímu skóre dostali z posledního místa tabulky před Most. Ten nicméně ještě dnes hostí v baníkovském derby Sokolov.

Hrdinou zápasu v Horních Počernicích se stal devatenáctiletý záložník Quan Mac Hong, jenž své první utkání za sparťanské béčko ozdobil dvěma góly. Vietnamský rodák s českým pasem otevřel už v 8. minutě skóre zápasu a výsledek pečetil ranou k tyči osm minut před koncem.

Druhý gól Sparty vstřelil její kapitán Rada, jenž ve 13. minutě zvýšil vedení proměněným pokutovým kopem za faul Hupky nad Putze. Šest minut nato hostující Joukl z opakovaného trestného kopu snížil, ale na body Třinec nedosáhl.