Karviná - Sokolov 1:1Karviná po třech porážkách bodovala remízou se Sokolovem

Karviná

Fotbalisté Karviné ve druhé nejvyšší soutěži přerušili sérii tří porážek a v dnešním duelu 15. kola remizovali se Sokolovem 1:1. Výsledek určily proměněné pokutové kopy. V osmé minutě se z něj nejprve prosadil hostující Hofmann, stejným způsobem odpověděl domácí Vladavič v 72. minutě.

Karviné ve Fotbalové národní lize patří sedmá pozice, Sokolov má o bod víc a drží šesté místo.

Sokolov, jemuž chyběla zraněná brankářská jednička Dvořák, dnes měl blízko k tomu, aby poprvé od poloviny srpna, kdy uspěl v Českých Budějovicích, zvítězil na soupeřově hřišti. Proti byl ale nejlepší střelec domácích Vladavič, který 18 minut před koncem proměnil penaltu za faul. Karviná bodovala poprvé od 13. října.

15. kolo druhé fotbalové ligy:
Karviná - Sokolov 1:1 (0:1)
Branky: 72. Vladavič z pen. - 8. Hofmann z pen. Rozhodčí: Mikel - Vysloužil, Antoníček. ŽK: Hottek, Vladavič - Machek, Šamánek. Diváci: 1143.
Karviná: Lipčák - Hoffmann, Uvíra, V. Cverna, Knötig - Vaněk, Hottek - Eismann, Gonda (55. Pavelka), Vladavič (83. O. Cverna) - Fiala (69. Svatonský). Trenér: Mazura.
Sokolov: Krbeček - Vondráček, Hruška, Hofmann, Dřížďal (65. Blažek) - Machek, Ivasko, Čada, Vaněček - J. Dvořák I. (80. Kobylík), Šamánek (90. Jurdík). Trenér: Jindra.