Ústí - Třinec 3:1Fotbalisté Ústí porazili Třinec a dotáhli se na čelo druhé ligy

Fotbalisté Ústí nad Labem vyhráli v předehrávce 9. kola druhé ligy doma nad Třincem 3:1 a prodloužili si sérii neporazitelnosti na šest zápasů. V neúplné tabulce mají na druhém místě 18 bodů stejně jako vedoucí Karviná a třetí Sokolov, které však mají sobotní vzájemný zápas k dobru.

Severočeši rozhodli o vítězství už v prvním poločase, ve kterém padly všechny branky. Za domácí dvakrát skóroval Zeman, jednou Smola a za hosty snížil těsně před přestávkou Dedič. Ve druhém dějství se už střelci neprosadili a Třinec si připsal druhou porážku za sebou.

9. kolo druhé fotbalové ligy:
Ústí nad Labem - Třinec 3:1 (3:1)
Branky: 11. a 40. Zeman, 4. Smola - 45. Dedič. Rozhodčí: Julínek - Antoníček, Vitner. ŽK: Hyčka, Veverka - Salachna, Bedecs, Teplý. Diváci: 1212.
Ústí: Zacharda - Zeman, Zukič, Vaněk, Šnirc - Peterka (88. Hošek) - Hyčka, Martykán, Miskovič (53. Veverka), Novotný (77. Eliáš) - Smola. Trenér: Němec.
Třinec: Paleček - Joukl, Vomáčka, Hloch, Janoščin (84. Čelůstka) - Bedecs - Malcharek, Mozol, Salachna (46. Tomeček), Teplý (46. Ceplák) - Dedič. Trenér: Nečas.