Znojmo - Vítkovice 3:2Znojmo minutu před koncem vybojovalo výhru nad Vítkovicemi

Znojmo

Znojmo slaví ve Fotbalové národní lize třetí výhru za sebou. V předehrávce 7. kola doma porazilo Vítkovice 3:2 poté, co rozhodující gól dal v 89. minutě Lukáš Motal. Vítkovice naopak potřetí za sebou prohrály.

Hráči Znojma v utkání dvakrát o vedení přišli. Nejprve na penaltu Njireho po ruce ve vápně odpověděl po hodině hry dorážkou Kraut. Domácí si za sedm minut vzali vedení zpět gólem Urbančoka. Jenže Vítkovice znovu srovnaly zásluhou Mišinského.

Minutu před koncem ale hosté špatně bránili rohový kop, Motal měl dostatek času si míč zpracovat a z otočky ho poslat do branky. Vítkovice ale mohly srovnat i potřetí, po hlavičce jednoho z hráčů však míč skončil jen na brankové konstrukci.

Fotbalová národní liga - 7. kolo:
Znojmo - Vítkovice 3:2 (1:0)
Branky: 30. Njire z pen., 67. Urbančok, 89. Motal - 60. Kraut, 84. Mišinský. Rozhodčí: Váňa - Blažej, Flimmel. ŽK: Rybička, Klíma, Motal - Hruzík, Cverna. Diváci: 994.
Znojmo: Doleček - Čereda, Svozil, Odehnal - Javůrek, Nepožitek (67. Šumbera), Motal, Njire, Urbančok - Rybička (55. Klíma), Bartolomeu (85. Yilmaz). Trenér: Kučera.
Vítkovice: Kostolanský - Cverna, Coufal, Hruzík - Fiala (72. Texl), Hlavsa, Vaněk, Demeter, Ondráček (71. Duda) - Mišinský, Kraut. Trenér: West.