Třinec - Znojmo 2:1Třinec díky gólu v nastavení doma porazil Znojmo

Fotbalisté Třince ve 23. kole druhé ligy porazili Znojmo 2:1. O pátém domácím vítězství Slezanů za sebou rozhodl až v nastaveném čase René Dedič. Znojemští hráči v utkání dvakrát trefili brankovou konstrukci.

Po půl hodině hry mohl otevřít skóre hostující Javůrek, ale zblízka napálil břevno. Ve 41. minutě se na druhé straně prosadil po standardní situaci hlavou Čelůstka.

V 63. minutě vyrovnal z penalty Teplý a jeho spoluhráč Urbančok v závěru trefil po tečované střele tentokrát tyč. Poslední slovo měl Dedič, který v první minutě nastavení zblízka rozhodl.

Třinec v neúplné tabulce poskočil na osmé místo, Znojmo zůstalo páté.

23. kolo druhé fotbalové ligy:
Fotbal Třinec - 1. SC Znojmo 2:1 (1:0)
Branky: 41. Čelůstka, 90.+1 Dedič - 63. Teplý z pen. Rozhodčí: Černý - Vodrážka, Vít. ŽK: Motyčka, Dedič, Stříž (všichni Třinec). Diváci: 202.
Třinec: Paleček - Benetka, Čelůstka, Reintam, Janoščín - Joukl (74. Hošek), Ižvolt (74. Janošík), Motyčka, Stříž - Šumbera (90.+3 Krišto), Dedič. Trenér: Neček.
Znojmo: Doleček - Helísek, Mezlík, Svozil, Cihlář - Holub (78. Njire), Urbančok, Motal, Javůrek (58. Klíma) - Šamánek, Teplý. Trenér: Kučera.