Rubriky:

Španělsko

VIDEO: Pozdvižení v Realu. Fanoušek se vrhl na hvězdného Rodrígueze, ten ukázal lidskost

23. července 2014 14:30 - Madrid

Velkolepé uvítání má za sebou. S šesti góly nejlepší střelec mistrovství světa v Brazílii James Rodríguez se v úterý na stadiónu Realu poprvé ukázal fanouškům madridského velkoklubu, kteří si tuhle chvíli nemohli nechat ujít. Třiadvacetiletý Kolumbijec si v dresu s číslem 10 zažongloval s míčem před zaplněnými tribunami a fandové byli doslova u vytržení. Jeden z nadšených příznivců chtěl hvězdnou posilu dokonce pozdravit osobně, jenže nepochodil. Ochranka jej okamžitě zpacifikovala, přesto zásluhou mladého záložníka opustil trávník nakonec spokojený.

Čtvrtý nejdražší transfer ve fotbalových dějinách byl v úterý zpečetěn. Rodríguez absolvoval lékařskou prohlídku a poté defenitivně přestoupil z Monaka na Santiago Bernabéu, kde uzavřel lukrativní šestiletý kontrakt.

Večer ve 20:00 SELČ se pak oficiálně představil fandům Bílého baletu přímo na stadiónu. Před narvanými ochozy se ochotně fotografoval, s úsměvem pobíhal před tribunami a rozdával podepsané balóny. Některým příznivcům to však nestačilo. Kolumbijce chtěli obejmout a jeden z nich se o takový kousek pokusil.

Strážci pořádku proti němu nekompromisně zakročili, Rodríguez však ukázal milé gesto. Mladíka ze spárů pořadatelské služby vysvobodil a poté vyprovodil zpět na tribunu.

James Rodríguez byl tahounem kolumbijského národního týmu, který v Brazílii došel až do čtvrtfinále a dosáhl nejlepšího výsledku na světovém šampionátu. Šestkrát skóroval, získal Zlatou kopačku a jeho volej v utkání proti Uruguayi byl dokonce zvolen nejlepším gólem celého turnaje.

jsv, Sport.cz

Zrušit


Časová osa: Španělsko

Filtr článků - Španělsko


Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Kalendář
  • Tabulky

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..