Živě

West Ham - Liverpool 1:1

Liverpool remizoval s West Hamem a vede ligu jen o tři body

4. února 2019 22:55 - Londýn/Praha

Fotbalisté Liverpoolu remizovali v dohrávce Premier League 1:1 na hřišti West Hamu a po 25. kole vedou tabulku už jen o tři body před Manchesterem City. Zatímco v předchozích čtyřech vzájemných zápasech nastříleli "Reds" londýnskému soupeři vždy čtyři góly, tentokrát se prosadil jen útočník Sadio Mané, navíc sporně.

John Sibley, Reuters

Senegalský reprezentant ve 22. minutě poslal jedenáctým gólem v sezoně favorizované hosty do vedení, i když televizní záběry ukázaly, že autor finální přihrávky James Milner byl předtím v ofsajdu.

Náskok ale vydržel svěřencům Jürgena Kloppa jen šest minut. Po rozehrání nepřímého kopu Michail Antonio křížnou střelou po zemi o tyč vyrovnal a Liverpool podruhé za sebou bral jen bod.

Anglická fotbalová liga - 25. kolo:
West Ham United - Liverpool 1:1 (28. Antonio - 22. Mané).

Fortuna liga 2019/2020

Během podzimní části letošního ročníku Fortuna ligy se od 12. 7. do 14. 12. 2019 odehraje celkem dvacet kol. Titul obhajuje Slavia, prvoligovým nováčkem jsou České Budějovice.