Rubriky:

Anglie

Trenér Wenger prodloužil s Arsenalem smlouvu do roku 2014

14. srpna 2010 13:05 - LONDÝN

Francouzský trenér Arséne Wenger povede fotbalisty Arsenalu až do června 2014. Podle očekávání prodloužil v sobotu smlouvu o tři roky a při jejím dodržení na lavičce "kanonýrů" stráví bezmála osmnáct let."Moje srdce patří Arsenalu a mým přáním je vidět ho vyhrát trofeje," uvedl šedesátiletý kouč pro klubový web. "Můj závazek a odhodlání jsou silné jako vždy. Podpis nové smlouvy znamená, že uvidím tuto talentovanou partu hráčů, až naplní svůj potenciál. Věřte mi, jsou k tomu blízko," věřil kouč ve vzestup Arsenalu.

 

Nike

Wenger získal s londýnským klubem tři ligové tituly a čtyřikrát vyhrál Anglický pohár, na trofej ale se svým tradičně mladým kádrem čeká už od roku 2005, kdy naposledy zvítězil v poháru. Poslední ligový triumf je ještě starší, datuje se do sezony 2003/2004.

Prodloužený kontrakt francouzského trenéra ocenil i ředitel Arsenalu Peter Hill-Wood. "Arséne klub v posledních čtrnácti letech skvěle proměnil. Vzrušující a působivý způsob hry, který s ním předvádí, navíc obdivují lidé po celém světě," uvedl na adresu nejdéle působícího vládce lavičky v historii Arsenalu.

ČTK

Zrušit


Časová osa: Anglie

Filtr článků - Anglie


Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Kalendář
  • Tabulky

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..