Tottenham - Norwich 3:0Kane nasměroval Spurs k vítězství

Londýn

Fotbalisté Tottenhamu deklasovali v 18. kole anglické Premier League Norwich 3:0 a drží čtvrté místo. Dvěma góly se na výhře podílel Harry Kane.

Spurs vykročili za vítězstvím již v prvním poločase, jehož hlavní postavou byl anglický útočník Kane. Ve 24. minutě branku ještě netrefil, ale o chvilku později zahrával penaltu a s přehledem překonal brankáře Rudda. Byl to stý venkovní gól Tottenhamu proti Norwichi. Ke konci půle přišel další důležitý moment. Dele Alli našel anglického střelce, který druhým gólem zvýšil na 2:0.

Po přestávce pokračovalo ofenzivní tažení londýnského klubu. Několikrát se ocitl v dobré příležitosti Erik Lamela, ale na hostujícího gólmana nevyzrál. V poslední desetiminutovce završil na konečných 3:0 Carroll.