Rubriky:

Anglie

Dvacet let ve funkci, nebo snad více? Arsenal údajně dál počítá s Wengerem

29. března 2016 09:31 - Londýn

V říjnu to bude dvacet let, co se Arséne Wenger stal manažerem fotbalistů Arsenalu. A podle některých britských médií se nemusí o svou funkci bát ani ve zbytku letošní sezóny. Přestože část příznivců Kanonýrů volá po změně, s francouzským koučem podle listu Metro v Londýně dál počítají.

 

Carl Recine, Reuters

Wenger je nejdéle sloužícím fotbalovým trenérem jednoho klubu v Evropě. Na lavičce Gunners sedí od října 1996 a tuto bilanci by mohl v nadcházejících ročnících ještě zvýraznit.

A to i přesto, že se rok co rok opakuje podobný scénář. Arsenal v klíčové fázi sezóny trápí zranění, nevýrazné výkony a výsledkově dost ztrácí. I letos Kanonýři ztroskotali v osmifinále Ligy mistrů, v Premier League ztrácejí osm kol před koncem 11 bodů na vedoucí Leicester (mají zápas k dobru) a mimo hru jsou také v FA Cupu.

Dost důvodů k Francouzově odvolání či nahrazení. Transparenty proti Wengerovi se koneckonců objevují i na domácích zápasech, ale američtí majitelé je (zatím) ignorují. Dokonce se údajně chystá nová smlouva, která by Wengera udržela na Emirates Stadium další tři roky.

jis, Sport.cz

Zrušit


Časová osa: Anglie

Filtr článků - Anglie


Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Kalendář
  • Tabulky

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..