Rubriky:

WSM liga

Prvoligový Havířov odvolal trenéra Dorniče, mužstvo povede Hinner

4. listopadu 2009 12:49 - HAVÍŘOV

Prvoligové hokejisty Havířova povede Pavel Hinner, který ve středu na střídačce nahradil slovenského kouče Ivana Dorniče. Toho vedení posledního celku druhé nejvyšší soutěže kvůli neuspokojivým výsledkům odvolalo. Informoval o tom oficiální havířovský web.

 

www.hc-havirov.cz

Dornič ve funkci paradoxně skončil po vítězství 3:1 nad Táborem, kterým se Havířov přiblížil týmům nad sebou na minimální bodový rozdíl. "Trenér byl odvolán na základě neuspokojivých sportovních výsledků a současného postavení v tabulce," uvedl jednatel klubu Petr Folta.

Hinner je v havířovském hokeji dobře známou postavou, v klubu se angažoval v jeho extraligové éře na přelomu století jako majitel i provizorní kouč. Nyní si trenérskou roli vyzkouší znovu.

Jeho spolupracovníky vedení klubu jmenovalo dosavadního sportovního manažera Marka Novotného a trenéra mládeže Iva Potěšila. Pod vedením nového triumvirátu se tým představí už v dnešním utkání v Chrudimi.

Havířovští hokejisté mají za poslední tři měsíce už třetího kouče. Těsně před začátkem sezony vystřídal Dornič Petra Kaňkovského.

ČTK

Zrušit


Časová osa: WSM liga

Filtr článků - WSM liga


Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Tabulky
  • Kalendář

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..