Rubriky:

První liga

Nakydal špínu, a ještě nekoupil známku. Ať ji zaplatí Jágr, vzkázal do Kladna anonym

8. února 2016 16:45 - Praha

Pořádné překvapení čekalo v pondělí ráno na zástupce kladenského hokejového klubu v jejich kancelářích na zimním stadiónu. Aktuálnímu lídrovi WSM ligy přišel dopis z Olomouce, který Česká pošta doručila, přestože známka na něm chyběla. „Známku zaplatí Jágr,“ napsal na obálku neznámý odesílatel a vzpomenul tak většinového vlastníka Rytířů a hvězdu Floridy Panthers.

 

Facebook klubu Rytíři Kladno

Jednalo se o žert? Právě že vůbec ne! Dopis od anonymního odesílatele prý obsahoval spoustu nadávek a urážek, jak přiznal Sport.cz tiskový mluvčí Rytířů Vít Heral.

 

Lahůdka pro filatelisty! Podívejte se, s jakou známkou nám přišel dopis z Olomouce. No a Česká pošta doručila :D, palec nahoru a účet posíláme na Floridu :D :D

Zveřejnil(a) Rytíři Kladno dne 8. únor 2016

„Radši ani nechtějte vědět, co v dopise stálo. Byl to humus. Rozhodli jsme se celou záležitost otočit v žert a obálku jsme zveřejnili na Facebooku," prohlásil Heral.

„Lahůdka pro filatelisty! Palec nahoru a účet posíláme na Floridu," uvedli Rytíři v příspěvku na svém Facebooku.

škv, Sport.cz

Časová osa: První liga

Filtr článků - První liga


MS v basketbalu 2019

Mistrovství světa v basketbalu proběhne od 31. srpna do 15. září v Číně. Všech dvaatřicet týmů je rozděleno do osmi skupin po čtyřech účastnících. Každá skupina se odehraje v jiném městě. Česká reprezentace sehraje tři utkání v základní skupině E v Šanghaji.

Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Tabulky
  • Kalendář

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..