Rubriky:

Tipsport extraliga

František Kaberle má zlomených pět žeber, Plzni bude chybět šest týdnů

8. října 2011 12:19 - PLZEŇ

Plzeňský hokejový obránce František Kaberle má zlomená žebra a týmu bude chybět asi šest týdnů. Osmatřicetiletý hráč utrpěl zranění po zákroku slávisty Petra Kaluse v utkání sedmého kola extraligy v neděli 2. října.

 

Michal Krumphanzl, ČTK

"Mám zlomených asi pět žeber, žádné další komplikace by nastat neměly. Během šesti týdnů bych se mohl vrátit. Možná mě pošlou ještě někam na rentgen, ale ta diagnóza by měla být konečná," řekl Kaberle deníku Sport.

V minulých dnech se objevily informace, že má pětinásobný mistr světa poraněnou páteř a bude muset na operaci, nebyly však pravdivé. "To asi někdo spletl, protože na operaci s plotýnkou nejdu já, nýbrž Frolo," uvedl vítěz Stanleyova poháru z roku 2006 s Carolinou.

Na Kaluse se nezlobí

Na Kaluse, který dostal za tvrdý zákrok dvouminutový trest, se nezlobí. "Určitě mě nechtěl úmyslně zranit. Tohle k hokeji prostě patří. Samozřejmě mě mrzí, že jsem zraněný, navíc dost bolestivě. Nemůžu se hnout, přetočit. Musím mít klid. Při sebemenším pohybu se žebra ozvou. I když se třeba zasměju, tak to dost bolí," dodal Kaberle.

Zrušit


Časová osa: Tipsport extraliga

Filtr článků - Tipsport extraliga


Podsekce:

         
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Tabulky
  • Kalendář
  • Pavouk

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..