ANKETA: Honejskův hattrick Kladnu, či tradiční kat Sparty Hertl? Vyberte hvězdu 22. kola extraligy

Deset hokejistů, kteří v právě skončeném kole Tipsport extraligy zazářili, vám již tradičně nabízí redakce Sport.cz. V tom dvaadvacátém na sebe hattrickem upozornil zlínský útočník Antonín Honejsek, slávistický forvard Tomáš Hertl potvrdil roli kata Sparty, brněnský Jiří Trvaj zase vychytal svou první nulu v sezóně. Vidět však byli i další. Který z hráčů vás upoutal nejvíce? Hlasujte v anketě na konci článku!

Slávistický útočník Tomáš Hertl se raduje z gólu proti Spartě.

Jakub Sedláček
PSG Zlín
Zlínský gólman pochytal na ledě Jágrova Kladna čtyřicet střel, nestačil jen na tu Hlaváčovu a Berani tak i jeho zásluhou vyhráli 4:1. Úspěšnost zákroků: 97,56 %.
Filip Šindelář
HC Vítkovice Steel
Vítkovický gólman září, za posledních 185 minut inkasoval ze hry jen dvě branky. V neděli pomohl Vítkovicím devětadvaceti zásahy k výhře 2:1 v Pardubicích. Úspěšnost zákroků: 96,67 %.
Jiří Trvaj
HC Kometa Brno
Proti Karlovým Varům lapil brněnský brankář všech čtyřiatřicet střel a připsal si tak první čisté konto v sezóně.
Tomáš Divíšek
Útočník Komety nejprve svým spoluhráčům připravil první dva góly proti Karlovým Varům, třetí trefu pak obstaral sám. Brno zvítězilo 4:0.
Tomáš Hertl
HC Slavia Praha
Potřetí za sebou proti Spartě bodoval, podruhé v řadě navíc rozhodl pražské derby vítězným gólem z konce zápasu. Slávistický útočník v neděli zazářil dvěma brankami a asistencí navrch.
Miroslav Holec
Forvard Brna při výhře 4:0 nad karlovarskou Energií zaznamenal gól a asistenci.
Antonín Honejsek
PSG Zlín
Sám po zápase přiznal, že proti Kladnu sehrál životní zápas. Dvacetiletý zlínský útočník zastínil Jágra, jehož Kladno sestřelil hattrickem.
Ondřej Kratěna
HC Škoda Plzeň
Plzeňský útočník nejprve ve třetí třetině srovnal na ledě Chomutova na 2:2, v samostatných nájezdech pak zařídil Škodovce bod navíc, když jako jediný z osmi exekutorů nezaváhal.
Radim Tesařík
PSG Zlín
Osmatřicetiletý veterán pomohl Zlínu k výhře v Kladně dvěma asistenci, v hodnocení účasti na ledě v jeho kolonce svítí +2.
Marek Tomica
Jeho spolupráce s talentovaným Hertlem proti Spartě klapala. Ve druhé třetině nejprve Tomica po Hertlově pasu srovnal, v předposlední minutě zápasu si role prohodili a byl z toho vítězný gól sešívaných.
Který hráč byl hvězdou 22. kola hokejové Tipsport extraligy?