Rubriky:

Anglie

Krutý vyhazov! Kouč Poyet se v Anglii dozvěděl o konci svého angažmá v přímém přenosu

24. června 2013 09:45 - Londýn

Fotbaloví trenéři mají občas dost tvrdé řemeslo. Přesvědčil se o tom i kouč druholigového anglického Brighton & Hove, jenž se o svém vyhazovu z klubu dozvěděl v přímém televizním přenosu. Nepříjemnou informaci zjistil zrovna v době, kdy na stanici BBC komentoval nedělní zápas Poháru FIFA mezi Španělskem a Nigérií.

 

ČTK/AP

Poyet se o odvolání dozvěděl od televizních kolegů během prvního poločasu. "Zatím mě nijak nekontaktovali. Neposlali e-mail, textovou zprávu, na mobilu nemám vůbec nic," řekl pětačtyřicetiletý kouč o přestávce ve studiu. "Když se trenér dozví o propuštění od BBC během přenosu, tak je to trochu zarážející," dodal.

Podle vedení klubu byl Poyet propuštěn kvůli porušení smlouvy, za které už byl v květnu dočasně suspendován. Bývalý hráč Zaragozy, Chelsea a Tottenhamu je však přesvědčen, že se nijak neprovinil a proti odvolání se chce bránit u soudu.

Poyet vedl Brighton & Hove od roku 2009. Předloni s týmem postoupil do druhé ligy, kde v uplynulé sezóně obsadil čtvrtou příčku a následně neuspěl v play off o místo v Premier League.

ČTK, Sport.cz

Zrušit


Časová osa: Anglie

Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Kalendář
  • Tabulky

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..